loader
search_iconPatalpos
PASTATYTA
65%
other_projects_logo
Kiti projektai
logo

Apie vystytoją
CH group

line

Nuo idėjos, iki rezultato.

image image

Tikslai ir užduotys

CHgroup yra daugiau nei nekilnojamojo turto vystytojas – tai vizija, kas galėtų gimti geriausio. Mes siekiame išgryninti nekilnojamojo turto objektuose glūdintį potencialą, numatant verslo ar gyvenamosios paskirties objekto vertę ateičiai ir atrandant jam patį optimaliausią pritaikymą šiuolaikinėje rinkoje. Talentinga ir patyrusi profesionalų komanda rūpinasi projekto vystymu nuo A iki Z ir siekia užtikrinti, kad tai, kas kadaise tebuvo potencialas, dienos šviesą išvystų kaip tvarūs ir ilgalaikiai sprendimai geresniam gyvenimui.

line

Įgyvendinti projektai

image
line

Konferencijų centras - Kauno dokas

2013m.

2013 m. Prestižinio verslo centro Kauno dokas vietovės koncepcijos sukūrimas ir projektiniai sprendiniai, žemės sklypo pardavimų vystymas ir projekto vystymui paruošimas.

image
line

Gyvenamasis namas - Korio namas

2015m.

2015 m. Projekto „Korio namas“ vystymas ir pardavimai: 12.000 kv. m. gyvenamasis pastatas su komercinėmis patalpomis.

image
line

Vokietijos konsulo rezidencija

2020m.

2020 m. Įgyvendinamas tvarkybos projektas: atstatyta istorija ir išsaugotas buvusios 600 kv.m. Vokietijos konsulo rezidencijos pastato autentiškumas.

image
line

Gyvenamasis rajonas Kauno Rivjera

2021 - 2023 m.

2021 m. Įgyvendinamas „Kauno rivjeros“ projektas: gyvenamųjų namų kvartalo prestižiniame Kleboniškio rajone vystymas ir pardavimai.

CHgroupNT / UAB „Zacyšiaus dvaras“, Dvaro g. 10, Zacišiaus k., Kauno r. +37061000313, info@chgroupnt.lt, www.chgroupnt.lt